3. Лоик Реми: Опитахме всичко по силите си, но Байерн е твърде добър

Лоик Реми: Опитахме всичко по силите си, но Байерн е твърде добър

Нападателят на Олимпик (Марсилия) Лоик Реми призна, че отборът му се е опитал да покаже най-доброто от себе си в мача реванш срещу Байерн (Мюнхен) от четвъртфиналите на Шампионската лига.

Немският тим спечели с 2:0 и втория мач срещу френския отбор и по този начин Байерн успя да се класира за полуфиналите след победа с общ резултат 4:0 от двата мача.

”Играхме срещу много голям отбор. Опитахме всичко по силите си, борихме се, но те (Байерн) са твърде добри”, призна нападателят.

”Това е един много труден сезон, но ще се борим за нашите останали цели”, допълни Реми.

Чочев: Лудогорец можеше и да победи Виктория Пилзен

Вижте какво заяви Чочев след ремито в Лига Европа

Нападател на Лудогорец: Равенството е ок

Квадво Дуа коментира ремито с Виктория Пилзен в Лига Европа

Челси бие с 4:2 в Лига Европа (ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)