3. Ливърпул намери верния ритъм и разгроми на Бербо и компания (ВИДЕО)

Ливърпул намери верния ритъм и разгроми на Бербо и компания (ВИДЕО)

Мърсисайдци постигнаха категоричен успех с 4:0 н „Анфийлд”

Отборът на Ливърпул записа най-убедителния си успех от началото сезона, побеждавайки гостуващия Фулъм с категоричното 4:0 в мач от 18-ия кръг на Премиър лийг.

Българския нападател Димитър Бербатов изигра цял мач за лондончани, но не успя да им помогне да избегната разгромното поражение.

Мърсисайдци изигираха един от най-добрите си двубои през настоящата кампания и не оставиха никакви шансове на своя съперник.

Мартин Шкъртел постави начало на голеадата още в 4-ата минута, след като бе най-съобразителен след центриране от корнер в наказателното поле на гостите и с безпощаден удар от десетина метра едва не скъса мрежата зад Марк Шварцер.

Даниел Агър можеше да увеличи аванса на мърсисайдци в 25-ата минута, но направи уникален пропуск от два метра, след като получи топката от Суарес пред опразнената врата, но я прати високо над напречната греда.

В 36-ата минута капитанът на „червените” Стивън Джерард удвои преднината на своя тим след великолепна асистенция на Стюарт Даунинг.

Самият Даунинг придаде класическо изражение на резултата в 52-ата минута, след като проби по отличен начин отдясно в наказателното поле и с плътен удар прониза мрежата за 3:0.

Крайния резултат оформи Луис Суарес в добавеното време, разписвайки се от малък ъгъл.

С тази победа отборът на Ливърпул заема осма позиция в класирането с актив от 25 точки, докато Фулъм е 13-и с 20 пункта.

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?