3. Лече унижи жалкия Ювентус - 2:0 (видео)

Лече унижи жалкия Ювентус - 2:0 (видео)

Буфон изгонен в 11-ата минута, домакините скриха "топката" на "Старата госпожа"

Опашкарят Лече постигна шокираща домакинска победа над европретендента Ювентус с 2:0 в среща от 26-ия кръг на Серия "А".

Гостите от Торино получиха много тежък удар още в 11-ата минута, когато техният страж Джиджи Буфон бе изгонен от игра с директен червен картон след фаул срещу Ди Микеле.

Резултатът в срещата откри Месба, който спря с гърди центриране на Мунари и отправи безпощаден удар към вратата на торинци.

До края на двубоя домакините тотални надиграха именития си противник и логично стигнаха и до второ попадение в срещата, което бе дело на Бертолачи в 48-ата минута.

Ди Микеле свали една топка с глава към автора на втория гол за Лече и той без проблеми удвои преднината на домакините и предреши изхода от мача.

След срещата Ювентус е 6-и в класирането с 43 точки, докато Лече е на 15-ата позиция с 22 точки.

Лече - Ювентус 2:0
1:0 Месба 32
2:0 Бертолачи 48

ЛЕЧЕ: Розати, Донати, Ферарио, Фабиано, Бривио, Мунари, Бертолачи, Вивес, Гросмюлер, Месба (86 Рисполи), Ди Микеле (53 Шевантон)

ЮВЕНТУС: Буфон, Сьоренсен (58 Якуинта), Бардзали, Бонучи, Киелини, Красич (12 Сторари), Акуилани, Мело, Маркизио, Тони (46 Дел Пиеро), Матри

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1