3. Лацио задълбочи кризата в Милан след 3:2 на „Олимпико” (видео)

Лацио задълбочи кризата в Милан след 3:2 на „Олимпико” (видео)

"Римските орли" записаха четвърта поредна победа

Съставът на Лацио влезе в топ 3 на Серия „А”, след като победи у дома Милан с 3:2 в мач от осмия кръг на италианското първенство.

„Римските орли” започнаха по-концентрирано срещата и в 25-ата минута поведоха в резултата, след като Стефано Маури асистира на Ернанес и той вкара за 1:0.

Малко преди почивката играещият под наем от Удинезе италиански полузащитник Антонио Кандрева се разписа за втори път през сезона, а класическото 3:0 оформи Мирослав Клозе в 49-ата минута на срещата.

След това обаче домакините си помислиха, че са си свършили работата, а гостите от Милано показаха характер и успяха да се върнат в мача. Това стана, след като в 61-ата минута новото попълнение Найджъл де Йонг намали преднината на „небесносините”, а в 79-ата Ел Шаарави реализира впечатляващ гол след индивидуален рейд – 2:3.

За повече обаче „росонерите” нямаха сили и така Лацио се поздрави с успеха, приближавайки се само на точка от втория в подреждането Наполи.

Милан пък продължава със слабото си представяне в първенството и заема незавидното 12-о място с актив от едва 7 точки след 8 изиграни мача.

Валенсия най-накрая дочака победа в Ла Лига (ВИДЕО)

"Прилепите" надвиха с 2:0 Жирона като домакин

ОБЗОР: Айнтрахт в топ 3 на Бундеслигата (ВИДЕО)