3. Красиви голове донесоха пета поредна победа на Рома в Италия (ВИДЕО)

Красиви голове донесоха пета поредна победа на Рома в Италия (ВИДЕО)

„Вълците” поднесоха най-добрия подарък на своя капитан Франческо Тоти, който днес празнува рожден ден

Рома постигна пета поредна победа в италианската Серия „А”, след като надви с 2:0 гостуващия Верона в среща от пети кръг на надпреварата и така поднесе най-добрия подарък на своя капитан Франческо Тоти, който днес празнува рожден ден.

Това бе трети успех с резултат 2:0 за римляните в също толкова домакинства през настоящата кампания, ала успехът над бившия тим на Николай Михайлов не дойде никак лесно и бе извоюван в заключителните минути на срещата.

Двете попадения на „вълците” бяха много красиви, като първото от тях вкара реервата Алесандро Флоренци, който замени именно рожденика Тоти в 67-ата минута, а в 75-ата прати от движение топката във вратата на гостите след неразбирателство в тяхната халфова линия.

И докато първият гол бе много хубав, то вторият бе истинско бижу. Той бе дело на Матия Дестро, който в 86-ата минута вкара почти от центъра с красив параболичен удар.

Така Рома оглави временното класиране с пълен актив от точки след петия кръг, докато Верона остана с 8 точки от пет мача.