3. Кошмарът за Борусия М'Гладбах продължава (ВИДЕО)

Кошмарът за Борусия М'Гладбах продължава (ВИДЕО)

Хамбургер опука участника в Шампионска лига с 3:0 пред над 54 000 на "Борусия парк"

Кошмарното начало на сезона за участника в Шампионска лига Борусия Мьонхенгладбах продължи с гръмка загуба с 0:3 от Хамбургер на старта на четвъртия кръг в Бундеслигата. Така отборът на Люсиен Фавър остана с нула точки, четири загуби и голова разлика 2:11.
Ужасен пас към вратаря на Тони Янчке позволи на Пиер-Мишел Ласога да овладее и да даде аванс на Хамбургер пред над 54 000 зрители на „Борусия парк”.

Домакините тръгнаха напред, но удари на Нордвайт, Щиндъл и Торган Азар не сполучиха, същото се случи и след удар на грешника Янчке. Иличевич прати над целта, а Янчке пропусна нова възможност.

Точно преди почивката Ласога отбеляза втория си гол и се разписа с глава след центриране на Иво Иличевич.

Ласога изпусна шанс да оформи хеттрик в началото на втората част, но малко по-късно Николай Мюлер овладя изритана от собствения си вратар Дробни топка и покачи на 3:0 още в 52-ата минута.

Иличевич изпусна, а Ласога пропиля втори шанс за хеттрик.

Хамбургер е седми след две победи и две загуби и 6 точки, а Борусия М’Гладбах дълбае дъното след четирите си поражения.

Във вторник Гладбах гостува на Севиля при завръщането си в груповата фаза на Шампионска лига.

Бундеслига 15/16

Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши

Френският халф наруши мълчанието си около допинг скандала

Наполи мина и през Комо с 3:1, за да оглави Серия А (ВИДЕО)

Новакът успя да стигне до 1:1 на почивката, но капитулира след нея

Спалети обяви националите на Италия за Белгия и Израел

Името Малдини отново ще облече екипа на "Скуадра Адзура"

Артета хвали постоянството на Арсенал

Мениджърът на "топчиите" е доволен от добрата форма на отбора му от старта на сезона