3. Испания остави Холанд без Евро 2024 (ВИДЕО)

Испания остави Холанд без Евро 2024 (ВИДЕО)

Гави прати Ла Фурия в Германия

Испания е шестият тим с виза за Евро 2024! Ла Фурия удари Норвегия с 1:0 в Осло и си гарантира място на финалите в Германия догодина, а успехът прати и Шотландия на големия форум. В герой за гостите се превърна 19-годишният Гави. Халфът на Барселона се разписа за 5-и път за своята родина, превръщайки се в най-младия футболист за трикратния европейски шампион, достигайки до тази кота през новия век.

Поражението за скандинавците пък означава, че Норвегия остава далеч от финалите. Това ще е пореден форум за звездата на Манчестър Сити Ерлинг Холанд, на който той няма да участва. За последно викингите бяха на Eвро 2000 в Нидерландия и Белгия.

В норвежката столица попадение на Анси Фати бе отменено преди почивката заради засада на Алваро Мората. Именно нападателят на Атлетико бе в основата на гола 49-ата минута, когато след продължителен карамбол в наказателното поле на домакините топката попадна на крака на Гави и той се разписа.

Фонсека: Още сме далече от този Милан, който искам да виждам

Треньорът на "росонерите" не е изцяло доволен от представянето на тима си

Ливърпул остава на върха след минимален успех над Палас като гост

Жота вкара единственото попадение в мача

Конте: Не мисля, че Наполи заслужено е първи

Треньорът на партенопеите остава здраво стъпил на земята след силния старт в Серия А

Сензация! Специалния е пред завръщане във Висшата лига

Той е гласен за следващ мениджър на Евертън

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Голмайсторът на Фейенорд е бил на крачка от Милан през лятото

"Росонерите" са пратили оферта в последния ден, но нидерландският клуб я е отхвърлил

Ювентус взе решение да освободи Погба

Френският халф няма бъдеще при торинския гранд

Жозе Моуриньо към журналист: Не знам дали си играл футбол

Наставникът на Фенербахче призна, че не е бил добър играч

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон