Интер си намери майстора, Сасуоло ликува на "Меаца"(ВИДЕО)

"Неровердите" победиха Ювентус и "нерадзурите" в рамките на четири дни

Само няколко дни след като победи Ювентус с 4:2, Сасуоло взе втори голям "скалп"в Серия А, нанасяйки първа загуба на Интер през този сезон. "Неровердите" спечелиха трите точки на "Джузепе Меаца" с пълен обрат и 2:1.

"Нердзурите" успяха да открият резултата в самия край на първата част, макар да доминираха през цялото полувреме.

Дъмфрис получи топката от Маркъс Тюрам в наказателното поле и с премерен удар я прати в долния ляв ъгъл на Консили за 1:0.

След почивката обаче Интер сякаш излезе с мисълта, че победата им ще дойде лесно и гостите бързо се възползваха от това. В 54-та минута Байрами получи в коридор подаване в наказателното поле и стреля в близкия ъгъл, като не остави шанс на Зомер да се намеси - 1:1.

Само девет минути по-късно Доменико Берарди получи от Толян и с перфектен удар матира стража на Интер за втори път, за да направи пълен обрат.

С победата си Сасуоло вече има 9 точки на осмата позиция, докато Интер остава на върха с 15, но вече с равни точки с градския съперник Милан.