3. Интер се издъни в Торино и е напът да сдаде мястото в Шампионската лига (ВИДЕО)

Интер се издъни в Торино и е напът да сдаде мястото в Шампионската лига (ВИДЕО)

Ялова атака изяде главата на Спалети и компания

Интер загуби с 0:1 гостуването си на Торино в мач от 31-ия кръг на Италианската Серия А. Успехът за "биковете" на Валтер Мадзари е исторически, тъй като днешните домакини нямаха успех срещу "нерадзурите" на Олимпийския стадион в Торино от далечната 1994 година.

Срещата започна по-добре за Торино и още в 4-та минута Басели стреля, но неточно. Последваха удари по посока на Сиригу от страна на Перишич и Икарди, но те нямаше как да затруднят стража на домакините. След няколко добри атаки на гостите се стигна и до 36-та минута, когато точен беше Адем Ляич, който засече центриране на Де Силвестре отдясно.

В самия край на полувремето "биковете" отбелязаха нов гол, но той беше отменен заради засада.

След почивката домакините продължиха с по-ефективната си игра и в 51-та минута Де Силвестра успя да засече центриране от пряк-свободен удар, но изстрелът му, който влизаше под напречната греда беше избит от Ханданович. Малко по-късно пък Адем Ляич можеше да отбележи втори гол в мача, но удар от малък ъгъл излетя в аут.

В 64-та Миранда имаше шанс да изравни, но ударът му с глава беше изчистен от голлинията, а до края единствено удар от дистанция на Карамо даде надежди на "нерадзурите", но той мина малко над напречната греда.

Така Интер остана с 59 точки на четвъртото място, но може да го изгуби ако Лацио победи Удинезе в своя мач от кръга, тъй като лациалите са с 57 пункта. Торино пък излезе 10-ти с 45 точки.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1