3. Интер с първи успех от 4 мача (видео)

Интер с първи успех от 4 мача (видео)

"Нерадзурите" биха Киево с 3:1, излязоха 4-и

Отборът на Интер прекъсна серията си от 3 поредни мача без победа, след като днес се наложи с 3:1 над тима на Киево. Срещата се игра на стадион "Джузепе Меаца" и бе от програмата на 24-ия кръг на италианската Серия "А".

Двубоят започна с летящ старт за домакините, които излязоха напред в резултата още във 2-та минута. Тогава Касано получи в наказателното поле и с хубав удар от малък ъгъл изведе своите напред.

В 15-ата Касано можеше да удвои, но пропусна, а 6 по-късно гостите успяха да изравнят чрез Лука Ригони, който се възползва от грешка в отбраната на "нерадзурите".

Радостта на състава от Верона не трая дълго. След пореден малшанс пред гола на Антонио Касано, Андреа Ранокиа записа името си сред голмайсторите в 26-ата минута.

Втората част стартира като първата - с гол за Интер. В 48-ата минута Камбиасо намери Диего Милито на изгодна позиция, а аржентинецът не сбърка, оформяйки крайното 3:1.

След успеха "нерадзурите" се изкачиха на 4-о място във временното класиране с актив от 43 точки, на 1 зад 3-ия Лацио. Гостите от Верона пък са 12-и с 28 пункта.

Барселона остава безгрешен след мъчно 1:0 над Хетафе