3. Ибра бесен: Не разбирам защо Барса трябва да мами

Ибра бесен: Не разбирам защо Барса трябва да мами

"Сега разбирам какво му е на Моуриньо, когато идва на "Ноу Камп", проплака шведът

Нападателят на Милан Златан Ибрахимович, остана много разочарован от съдийството в снощния четвъртфинален реванш от Шампионската лига срещу Барселона. След като първият мач в Милано завърши 0:0 и реферът не даде поне една дузпа за каталунците, вчера на "Ноу Камп" съдията отсъди две, което предизвести изхода на двубоя.

Претенциите на всички "росонери" са за втората дузпа срещу Бускетс, когато Неста замалко не скъса фланелката му в борба преди един корнер, когато резултатът още бе 1:1.

„Сега разбирам какво му е на Моуриньо, когато идва на „Ноу Камп”, заяви Златан пред шведска телевизия след края на реванша от четвъртфиналите.

„Не разбирам защо този отбор трябва да мами. Не мога да повярвам, че даде дузпа за Барса, когато топката дори не бе в игра. Явно искат да гледат два отбора от една страна на финала,” заяви Ибрахимович, цитиран от sport.es.

По италиански: Феновете на Дженоа и Сампдория се биха преди дербито