3. Холандия и Германия убиха от скука зрителите в Амстердам (+ВИДЕО)

Холандия и Германия убиха от скука зрителите в Амстердам (+ВИДЕО)

Звездите на двата отбора бяха изпратени с освирквания след 0:0 в приспивна контрола

Холандия и Германия продължиха голямото футболно съперничество помежду си с нулево реми в контрола на „Амстердам Арена” пред 51 000 души по трибуните. Мачът приспа неутралния футболен запалянко и уби от скука зрителите в Амстердам въпреки големия заряд между тези противници.

В състава на Холандия голямата изненада беше, че на вратата дебют направи стражът на Аякс Кенет Вермеер, а на пейката остана Тим Крул. Марко Ройс пък започна сам напред в атаката на Бундестима в една малко по-дефанзивна схема на Йоги Льов.

Звезди като Ван Перси, Снайдер, Гомес, Швайнщайгер и Клозе обаче ги нямаше.

„Лалетата” нямаха победа над този съперник от повече от 10 години и бяха амбицирани да спечелят.

Срещата започна с дълги разигравания на двата тима, но ударите липсваха.

Чак в средата на полувремето Гьотце стреля, но ударът му беше блокиран, опита пак, но този път Хейтинга го спря.

После и Холтби опита, ала и неговият опит не сполучи.

От другата страна Хьоведес със шпагат отне топката на Робен, който бе изведен, но сякаш бе в засада.

В края на полувремето Ройс стреля от външната страна на мрежата, но първата част не предложи зрелището, което всички очакваха.

И след почивката заспалите действия в Амстердам не доведоха до гол.

Анемичен удар на Афелай бе всичко, с което можеха да се похвалят двата тима след почивката преди да дойде времето за смени и ритъмът на мача окончателно да спадне.

Чак в 77-ата минута Мануел Нойер имаше повод да докаже, че е на терена. Младият Дарил Янмаат направи хубаво двойно с капитана Дирк Кайт и стреля от 15 метра, но Нойер спаси авторитетно.

Феновете по трибуните не бяха очаровани и много от тях си тръгнаха преди края на мача въпреки имената на съперниците.

И решението им изглеждаше правилно, защото до края нищо съществено не се случи и публиката изпрати с освирквания звездите на двата отбора.
Голмайсторът на Фейенорд е бил на крачка от Милан през лятото

"Росонерите" са пратили оферта в последния ден, но нидерландският клуб я е отхвърлил

Ювентус взе решение да освободи Погба

Френският халф няма бъдеще при торинския гранд

Жозе Моуриньо към журналист: Не знам дали си играл футбол

Наставникът на Фенербахче призна, че не е бил добър играч

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима