3. Ханс Майер дебютира с победа начело на Борусия (Мьонхенгладбах)

Ханс Майер дебютира с победа начело на Борусия (Мьонхенгладбах)

Новият треньор на Борусия (Мьонхенгладбах) Ханс Майер дебютира с победа начело с клуба, след като неговият тим победи Карлсруе с 1:0 в мач от деветия кръг на Бундеслигата. Треньорската промяна се забеляза при домакините, след като футболистите на Гладбах играха с голямо желание през цялата среща и пропуснаха няколко изгодни положения, които бяха дело на Френд, Марин и Брадли. Голът за домакините отбеляза Пауве в 52-ата минута на мача. След този двубой Борусия заема предпослетното 17-то място със седем спечелени точки.