3. Гренобъл без Христо Янев удари Сент Етиен

Гренобъл без Христо Янев удари Сент Етиен

Гренобъл без българския полузащитник Христо Янев постигна ценна победа над Сент Етиен като гост в мач от осмия кръг на френското първенство. Домакините бяха уморени, след като през седмицата играха мач за Купата на УЕФА и това си пролича в развоя на мача. Гостите от Гренобъл започнаха по-активно срешата и още в 3-ата минута след тяхна атака Даниел Морейра си отбеляза автогол. Второто попадение за гренобълци дойде в 82-ата минута и бе дело на Джоджедже, който оформи крайното 0:2 в полза на гостите. След този мач Гренобъл заема 7-ото място в класирането с 14 точки, докато Сент Етиен е 14-ти с 10 точки.

Атлетик Билбао надви Леганес в отложен мач от Ла Лига (ВИДЕО)