3. „Гражданите” на 2-о място след 3:1 над Нюкасъл, Тевес с 2 гола (видео)

„Гражданите” на 2-о място след 3:1 над Нюкасъл, Тевес с 2 гола (видео)

Отборът на Манчестър Сити продължава с добрите си игри през сезона, след като днес се наложи с 3:1 над тима на Нюкасъл

Отборът на Манчестър Сити продължава с добрите си игри през сезона, след като днес се наложи с 3:1 над тима на Нюкасъл. Срещата се игра на стадион „Сейнт Джеймсис Парк” и бе от програмата на 19-ия кръг на английската Висша лига.

Двубоят започна зашеметяващо за гостите, които откриха резултата още във 2-та минута, когато Тевес намери Бари на изгодна позиция, а полузащитникът не сбърка за 1:0.

Само 3 минути след първия гол „гражданите” вече водеха с 2:0, след като Милнър изведе Тевес в наказателното поле, а аржентинецът с хубав удари удвои преднината на гостите.

След това попадение „свраките” опитаха да се върнат в мача, но няколко сериозни пропуска направи нападателят Анди Керъл. Тевес и Коларов пък изтърваха по едно добро положение, но резултатът на почивката остана непроменен.

Второто полувреме стартира с двуостра игра и неточен удар на Коларов. С течение на времето натискът на домакините се засили и в 72-ата минута те се върнаха в мача, след като Джоуи Бартън центрира в наказателното поле, където Керъл се извиси над всички и с глава вкара за 1:2.

Натискът на „свраките” продължи и след този гол, но в 81-ата минута, след една контраатака, Тевес реши всичко, след като бе изведен на страхотна позиция от Адам Джонсън.

След тази победа „гражданите” се намират на 2-о място във временното класиране с актив от 35 точки. Домакините от Нюкасъл пък са 9-и с 22 пункта.

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1