3. Германия вкара само два на Израел (+видео)

Германия вкара само два на Израел (+видео)

Бундестима създаде куп положения, но само Гомес и Шурле вкараха за 2:0

Германия победи Израел с 2:0 на стадион "Ред Бул Арена" в Залцбург" в контролна среща. Голвоете за Бундестима вкараха Марио Гомес и Андреас Шурле.

Марио Гомес потърси дузпа при съприкосновение с Гершон, който гардира топката, но сигнал не последва. Германия играеше в половината на съперника и първият удобен шанс се откри пред Подолски, но той стреля над вратата.

Публиката на „Ред Бул Арена” в Залцбург не изпускаше нещо особено на терена и се забавляваше с мексиканска вълна.

Израел лесно губеше топката и в 15-ата минута, Кедира намери Йозил, той продължи за Тони Кроос, халфът на Байерн шутира, но и той прати над целта.

Последва свиреп изстрел на Жером Боатенг с фалц, който разтресе напречната греда.

Немците атакуваха търпеливо, Израел се бранеше. Гомес опита акробатично да отклони в мрежата, но не суъмя да го направи след половин час игра.

Мюлер направи двойно с Йозил и центрира за Кедира, който само трябваше с глава да засече в мрежата, но успя някак да изкара в аут.

Минута по-късно първият гол дойде. Кедира намери Мюлер, той чукна леко за Марио Гомес, който си освободи място покрай Бен Хаим и прати под гредата за 1:0.

През втората част Йозил изпусна да удвои в 56-ата минута и прати неточно встрани. После Кедира отигра ужасно с глава за втори път в мача, а Харуш спаси силен удар на Подолски след солов пробив.

Шурле и Мюлер продължиха с пропуските пред израелската врата, но втори гол все пак падна. В 82-ата минута Андреа Шурле пое отляво, нагласи си топката и с красив силен изстрел матира Харуш за 2:0.

До края Нойер направи едно отлично спасяване, а Харуш спаси удар на ветерана Клозе с глава.

Ювентус гласи сензационен трансфер

Испанският защитник Серхио Рамос може да стане играч на италианския Ювентус

Легенда на Черно море: Може да уволним Загорчич

Легендата на Черно море Георги Кондов е убеден, че неговият любим клуб ще зарадва своите фенове и днес срещу Славия

Тухел е фаворит за нов треньор на Манчестър Юнайтед

Бившият треньор на Байерн Мюнхен Томас Тухел е водещ кандидат за мястото на мениджъра на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг

Ас на Дортмунд аут за месец

Нападателят на Борусия Дортмунд Карим Адейеми ще бъде извън терените 3-4 седмици заради контузия

Тен Хаг: Можем да играем по-добре в защита

Манчестър Юнайтед може да играе много по-добре в защита и трябва да започне да го прави