3. Германия преклони глава пред Швейцария в голов трилър (видео)

Германия преклони глава пред Швейцария в голов трилър (видео)

Швейцария победи с 5:3 Германия в контролен мач, който се игра на стадион „Санкт Якоб Парк” в Базел

Швейцария победи с 5:3 Германия в контролен мач, който се игра на стадион „Санкт Якоб Парк” в Базел. Зрителите на срещата видяха цели осем попадения, три от които паднаха през първото полувреме.

Швейцария успя да поведе след гол на Ерен Дердийкок в 21-ата минута. Само две по-късно същият футболист бе точен за 2:0. До почивката Германия се опита да намали изоставането си в резултата и успя да върне едно попадение в самия край на първата част. Точен за 1:2 бе Матс Хумелс в 45-ата минута.

През второто полувреме головото шоу продължи. В 50-ата минута Ерен Дердийок оформи своя хеттрик, след като се разписа за 3:1. Андре Шурле върна надеждите на Германия, че може да се добере поне до равенството в срещата в 64-ата минута, когато реализира попадение за 2:3, но малко след това швейцарците отново излязоха с два гола напред, след като Щефан Лихтщайнер се разписа за 4:2.

Марко Ройс вкара третото попадение за германците в 72-ата минута, правейки резултата 3:4. До края на мача обаче Швейцария реализира още един гол – Адмир Мехмеди оформи крайното 5:3 в 77-ата минута.

На 30-ти май Швейцария се изправя срещу Румъния в контролен мач. Германия пък ще играе приятелска среща с Израел на 31-ви май.

Ювентус гласи сензационен трансфер

Испанският защитник Серхио Рамос може да стане играч на италианския Ювентус

Легенда на Черно море: Може да уволним Загорчич

Легендата на Черно море Георги Кондов е убеден, че неговият любим клуб ще зарадва своите фенове и днес срещу Славия

Тухел е фаворит за нов треньор на Манчестър Юнайтед

Бившият треньор на Байерн Мюнхен Томас Тухел е водещ кандидат за мястото на мениджъра на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг

Ас на Дортмунд аут за месец

Нападателят на Борусия Дортмунд Карим Адейеми ще бъде извън терените 3-4 седмици заради контузия

Тен Хаг: Можем да играем по-добре в защита

Манчестър Юнайтед може да играе много по-добре в защита и трябва да започне да го прави