3. Фулъм прати Саутхемптън в Чемпиъншип, Митрович се завърна с гол (ВИДЕО)

Фулъм прати Саутхемптън в Чемпиъншип, Митрович се завърна с гол (ВИДЕО)

"Котиджърс" стигна до успех с 2:0 като гост

Фулъм сложи край на престоя на Саутхемптън във Висшата лига, след го победи с 2:0 като гост в двубой от 36-ия кръг на елита на Англия. Попаденията в мача на „Сейнт Мерис Стейдиъм“ вкараха Карлос Винисиус и Александър Митрович, като по този начин „котиджърс“ събраха 51 точки и се изкачиха до 9-ото място. „Светците“ пък остават последни с 24 точки и без шансове да се спасят.

В средата на първото полувреме футболистите на лондончани имаха претенции за дузпа за игра с ръка на Лянко, но съдията Томас Брамал подмина ситуацията, а и не бе викнат да гледа ВАР.

Две минути след началото на второто полувреме Карлос Алкарас прати топката в мрежата на Бернд Лено, но голът не бе зачетен заради засада.

При ответната атака Харисън Рийд показа добър поглед над играта и подаде към Карлос Винисус, който отблизо порази вратата на Саутхемптън.

В 72-ата минута завърналият се след наказание Александър Митрович засече центриране на Хари Уилсън и отблизо вкара втори гол за тима на Марко Силва.

До края на мача не се стигна до повече попадения и така изпадането на Саутхемптън от Висшата лига бе официализирано!

ОБЗОР: Селта и Райо бият като гости в Испания (ВИДЕО)

Вижте всички резултати, програма и класиране в Ла Лига

Майнц удари новака Санкт Паули (ВИДЕО)

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа (ВИДЕО)

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)