3. Фулъм би Лестър в мач с 8 гола (ВИДЕО)

Фулъм би Лестър в мач с 8 гола (ВИДЕО)

„Лисиците“ продължават да затъват след 3:5 в Лондон

Отборът на Фулъм победи този на Лестър с 5:3 в зрелищна среща от 35-ия кръг на английската Висша лига.

Мачът се игра на стадион "Крейвън Котидж" в Лондон и предложи много емоции на феновете.

Столичани дадоха старт на головата фиеста още в 10-ата минута, когато Вилиан стреля от пряк свободен удар, вратарят на Лестър Даниел Иверсен не се намери добре и топката спря в мрежата му.

Фулъм удвои в 18-ата минута, когато Карлос Винисиус бе изведен сам срещу вратаря и не сбърка.

Минута преди почивката Том Киърни отбеляза красив гол за 3:0.

Втората част започна отново силно за Фулъм. В 50-ата минута Том киърни отбеляза своя втори гол в мача и направи 4:0. След половин час игра Харви Барнс намали резултата.

В 66-ата минута Лестър получи дузпа, но Джейми Варди не успя да се разпише. В 70-ата минута Вилиан с хубав удар покачи на 5:1.

В 81-ата минута Лестър получи втора дузпа и този път Джеймс Мадисън бе точен за 2:5. Осем минути по-късно резервата Патсон Дака подаде на Харви Барнс, който бе точен за крайното 3:5.

След успеха Фулъм вече е на 11-а позиция с 48 точки, докато Лестър е 16-ти с 30 в своя актив.

ОБЗОР: Селта и Райо бият като гости в Испания

Вижте всички резултати, програма и класиране в Ла Лига

Майнц удари новака Санкт Паули (ВИДЕО)

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)