3. Франция с хикс в контролата с Тунис

Франция с хикс в контролата с Тунис

Националният отбор на Франция направи равенство 1:1 с Тунис в приятелски мач, който бе част от подготовката на „петлите” за Мондиал 2010 това лято.

Футболистите на Раймон Доменек бяха по-добри и контролираха играта през по-голямата част от срещата, но многото пропуски ги лишиха от победата.

Изненадващо Тунис поведе в 6-ата минута с гол на Жемаа. Французите отговориха на предизвикателството с греда на крилото на Байерн (Мюнхен) Франк Робери.

„Петлите” стигнаха до равенството в 62-ата минута, когато Уилям Гала засече топката във вратата на гостите след центриране от фаул.

В края на мача Анри и Малуда пропуснаха да донесат заслужен успех за Франция.

Атлетик Билбао надви Леганес в отложен мач от Ла Лига (ВИДЕО)