3. Фенербахче най-накрая загуби преди гостуването в Разград (ВИДЕО)

Фенербахче най-накрая загуби преди гостуването в Разград (ВИДЕО)

"Фенерите" губеха с 0:3 и се добраха до 2:3, но не и до точката срещу Трабзонспор

Съперникът на Лудогорец в Лигата на конференциите – Фенербахче, допусна първа загуба във всички турнири от началото на сезона. В мач от турската Суперлига, възпитаниците на Исмаил Картал отстъпиха у дома с 2:3 на Трабзонспор.

Последното поражение за „фенерите” датираше от месец юни тази година, когато тимът загуби в дербито с Галатасарай.

Онуачу шокира домакините с ранен гол в десетата минута, а в началото на втората част гостите реализираха два бързи гола, с които доведоха нещата до 3:0 в полза на Трабзонспор.

Домакините все пак намериха сили да реализират два гола след две дузпи, изпълнени от Душан Тадич.

Задачата на Фенербахче обаче се оказа непосилна, особено след червения картон, който получи Юкшек в 78-ата минута.

През следващата седмица Фенербахче гостува на Лудогорец в мач от Лигата на конференциите. В края на миналия месец българския шампион отстъпи на турския си противник с 1:3 в Истанбул.

Интер подчини 10 от Торино в мач с 5 гола

Тюрам с хеттрик при 3:2 в Милано, шампионите на 2 точки от върха в Серия А

Диего Симеоне отрече спекулациите за напрежение в Атлетико

Треньорът на мадридчани отхвърли твърденията за негативизъм

Няма да отлагат мачовете на Манчестър Сити след Световното клубно

Висшата лига е отказала на шампионите, разкри Гуардиола

ОБЗОР: Селта и Райо бият като гости в Испания (ВИДЕО)

Вижте всички резултати, програма и класиране в Ла Лига

Майнц удари новака Санкт Паули (ВИДЕО)

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа (ВИДЕО)

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)