3. Ерик Хамрен след Германия-Швеция: Не съм виждал подобно нещо

Ерик Хамрен след Германия-Швеция: Не съм виждал подобно нещо

"Не мога да си обясня случилото се", призна селекционерът на шведите

Селекционерът на шведския национален отбор Ерик Хамрен изрази изключителното си учудване от резултата 4:4 в квалификацията за Мондиал 2014 между Германия и Швеция. Шведите изоставаха с 0:4, но в последните секунди успяха да достигнат до равенство 4:4 на двубоя в Берлин.

"Не съм чувал за подобно нещо в мачовете между национални отбори. Не мога да си обясня случилото се. В близките няколко нощи сънят ми ще бъде спокоен. Ако си губещ, искаш да се прибереш у дома. Ако си победител, искаш да играеш още", заяви Хамрен.

Швеция изравни само за 31 минути през втората част след голове на Златан Ибрахимович, Микаел Лустиг, Йохан Елмандер и Расмус Елм. Селекционерът на германския тим Йоахим Льов също изрази учудването си от резултата.
Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши

Френският халф наруши мълчанието си около допинг скандала

Наполи мина и през Комо с 3:1, за да оглави Серия А (ВИДЕО)

Новакът успя да стигне до 1:1 на почивката, но капитулира след нея

Спалети обяви националите на Италия за Белгия и Израел

Името Малдини отново ще облече екипа на "Скуадра Адзура"

Артета хвали постоянството на Арсенал

Мениджърът на "топчиите" е доволен от добрата форма на отбора му от старта на сезона