Енрикеш: Лудогорец остава фаворит

"Равенството е справедлив резултат", смята Жоао Енрикеш

Треньорът на Олимпия (Любляна) Жоао Енрикеш коментира равенство 1:1 с Лудогорец в първия двубой между двата отбора от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

„През първата част имахме възможност да имаме преднина на почивката, но един от нашите футболисти проспа ситуацията. През второто полувреме Лудогорец имаше повече шансове. В крайна сметка, може би, равенството е справедливият резултат“, заяви наставникът на словенския шампион.

„Двата отбора имаха своите положения и диктуваха събитията на терена в определени моменти. Изиграхме добър мач като цяло. Сега ще мислим за първото си домакинство във вътрешното първенство, а после ще опитаме да спечелим реванша . Лудогорец обаче си остава фаворит, защото това бе само първото полувреме от сблъсъка. В Любляна обаче, с подкрепата на нашите фенове, ще опитаме да спечелим и да продължим напред.