3. Дортмунд се изравни на върха с Байерн след четвърта поредна победа (ВИДЕО)

Дортмунд се изравни на върха с Байерн след четвърта поредна победа (ВИДЕО)

Борусия би Фрайбург с 3:1 пред 80 800 души

Борусия Дортмунд спечели с 3:1 домакинството си от петия кръг на Бундеслигата срещу Фрайбург и така се изравни на върха с лидера Байерн Мюнхен.

Шампионите обаче са и с мач по-малко.

„Жълто-черните” откриха резултата 80 800 фенове в последните секунди на първото полувреме, когато се разписа щатният реализатор Пиер-Емерик Обамеянг.

Малко след паузата Лукаш Пишчек (’53), който вкара втория си гол в рамките на три дни, след като бе точен и при успеха над Волсфбург с 5:1 във вторник.

Седем минути по-късно Макс Филип върна едно попадение за гостите, но то се оказа само утешително, тъй като в даденото от рефера продължение Рафаел Герейро оформи крайното 3:1.

22-годишният португалски бранител, купен това лято от Лориен срещу 12 млн. евро, се появи като резерва и вкара дебютния си гол за Борусия.

След четвъртата си поредна победа във всички турнири „жълто-черните” вече имат 12 точки, с шест повече от Фрайбург.
КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1