3. Динамо Москва се класира предсрочно за елиминациите (ВИДЕО)

Динамо Москва се класира предсрочно за елиминациите (ВИДЕО)

Станислав Манолев не бе в групата за домакинския успех над Ещорил

Станислава Манолев не попадна в групата на Динамо (Москва) за домакинството срещу португалския Ещорил от Лига Европа.

Без българския национал тимът спечели с минималното 1:0 двубоя от четвъртия кръг в група „Е” и по този начин се класира предсрочно за 1/16-финалите на Лига Европа.

Единственото попадение в срещата бе дело на Кевин Курани. Бившият стрелец на Шалке 04 се разписа в 77-ата минута след асистенция на Вайнкюр.

Благодарение на неговия гол Динамо постигна четвърта поредна победа и с пълен актив от 12 точки продължава напред. Ещорил е трети в групата с 3 точки преди мача Панатинайкос – ПСВ.