3. Диего Симеоне: Сред най-добрите в Европа сме и се чувстваме добре

Диего Симеоне: Сред най-добрите в Европа сме и се чувстваме добре

Вчера Атлетико спечели с 2:1 реванша си срещу Хановер от четвъртфиналите на Лига Европа и по този начин се класира за следващата фаза, отстранявайки немския тим с общ резултат 4:2 от двата мача

Старши треньорът на Атлетико (Мадрид) е горд от достигането на отбора му до полуфиналите, като заяви, че сега „дюшекчиите” могат да бъдат определени като един от най-добрите тимове на континента. Вчера Атлетико спечели с 2:1 реванша си срещу Хановер от четвъртфиналите на турнира и по този начин се класира за следващата фаза, отстранявайки немския тим с общ резултат 4:2 от двата мача.

На полуфиналите Атлетико ще се изправи срещу Валенсия.

”Сред най-добрите в Европа сме и се чувстваме добре”, коментира Симеоне, а по отношение на Адриан и Фалкао, които отбелязаха двата гола за снощната победа, допълни: „Те са играчи, които се чувстват у дома си”.

През уикенда Атлетико гостува на Леванте в мач от Примера Дивисион.

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)