3. Десет от Севиля победиха Сарагоса, Еркулес надви Реал Сосиедад

Десет от Севиля победиха Сарагоса, Еркулес надви Реал Сосиедад

Вижте резултатите от мачовете в 11 кръг на испанската Примера

Отборът на Севиля победи с 2:1 домакините от Сарагоса в мач от 11 кръг на Примера Дивисион. В 71-та минута при резултат 1:1 гостите останаха с човек по-малко след изгонването на Наваро. Севиля се поздрави с победата след голове на Луиш Фабиано в 29-та минута и Алваро Негредо секунди преди края. Голът за Сарагоса вкара Бертоло в 53-та минута. Севиля са 4-ти с 20 точки, докато Сарагоса са на последното 20-то място само със седем.

В друг двубой, изигран днес Еркулес взе три точки с победата с 2:1 срещу гостуващия Реал Сосиедад . Гостите поведоха чрез Гризман още в 16-та минута, но Давид Трезеге в 47-та и Дренте в 52-та минута осигуриха точките. Реал Сосиедад са 9-ти с 16 точки, а Еркулес са на 13-то място в класирането с 12 точки.

Малага успя да се наложи над Леванте с гол на Елисеу, паднал в 64-та минута. Мачът беше дерби на борещите се за оставане в първия ешелон на испанския футбол. След сблъсъка Малага са на 17-то място точно над зоната на изпадащите и имат 10 точки. Леванте са на 19-то място с осем спечелени точки.

Майорка - Ла Коруня и Сантандер - Еспаньол завършиха при нулеви равенства. В момента играят Хихон и Реал Мадрид при резултат 0:0. От 22:00 часа българско време ще се играе сблъсъка Валенсия срещу Хетафе.