3. Бордо и Лион с издънки във Франция

Бордо и Лион с издънки във Франция

Доста изненадващи резултати предложи съботният ден от 13-ия кръг на френската Лига 1. Шампионът и лидер във временното класиране Бордо допусна шокираща загуба с 0:1 от Валенсиен, а единственото попадение в срещата бе дело на Самаса още в 7-ата минута, но въпреки това Бордо не успя да се домогне до равенството.

Вторият Лион пък завърши наравно 1:1 при гостуването си на затъналия тим на Гренобъл. Делгадо изведе „хлапетата” напред в резултата в 65-ата минута, но спряганият преди време за трансфер в ЦСКА Даниел Любоя изравни за Гренобъл 10 минути по-късно, въпреки че домакините вече бяха останали с човек по-малко, заради червения картон на Куртие в 70-ата минута.