3. Българин прави фурор на Виареджо

Българин прави фурор на Виареджо

Калоян Кръстев със 7 гола за юношите на Болоня

Калоян Кръстев направи фурор на 71-ото издание на един от най-престижните юношески турнири в света - този във Виареджо.

Болоня снощи се изправи срещу Дукла (Прага) в сблъсък за място на 1/4-финалите, но този път тимът бе лишен от услугите на българския нападател, защото той попадна в състава на младежкия национален отбор за контролите със Северна Ирландия (22 март) и Финландия (25 март), които ще се проведат в испанския курорт Марбея.

“Рособлу” стигнаха до фазата на елиминациите след като в груповата фаза събраха пълен актив от мачовете си с Брюж, Виареджо и Тернана.

Кръстев пък се прояви отлично в последната среща - при победата с 3:0 срещу домакините. Нападателят, който преди трансфера си в Болоня бе част от Славия, вкара попадение в 11-ата минута и бе отличен от своя треньор в школата на тима Емануеле Тройзе.

През този сезон Кръстев бележи забележително развитие, отбелязвайки 7 гола в 16 мача в своята възрастова грпа, като има и 1 мач в турнира за купата, където Болоня отпадна от Каляри.

Финалът на турнира във Виареджо е на 27 март, което означава, че съществува възможност Кръстев да вземе участие за Болоня в него, ако тимът му успее да се класра за него.

Барселона планира да си върне Неймар следващото лято

Бразилецът продължава да лекува тежка контузия в коляното след трансфера си в Ал-Хилал

Дембеле се извини и е обратно в групата на ПСЖ

Френският нападател е реабилитиран от Луис Енрике

Шчесни разкри, че Левандовски му се е обадил за Барселона

Полският страж подписа с каталунците, за да замени Марк-Андре Тер Стеген

Мейсън Маунт е под въпрос за Порто

Английският халф на Манчестър Юнайтед не е на 100% преди гостуването в Португалия

Илия Груев със съмнение за тежка контузия на коляното

Родният национал е получил проблема във вчерашния мач срещу Норич

Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм