3. Автоголът на Фърдинанд засенчи бижуто на Митко Бербатов срещу Съндърланд

Автоголът на Фърдинанд засенчи бижуто на Митко Бербатов срещу Съндърланд

Автоголът, който си отбеляза Антон Фърдинанд в последните минути на мача между Манчестър Юнайтед и Съндърланд засенчи майсторското изпълнение на Димитър Бербатов, с което той върна тима си в мача срещу „черните котки”.

Манчестър Юнайтед изоставаше с 1:2 в резултата при домакинството си на Съндърланд. Антон Фърдинанд от тима на гостите си отбеляза автогол в добавеното време, с което лиши отбора на Стив Брус от феноменална победа на „Олд Трафорд”. Димитър Бербатов отбеляза изравнителния гол за Юнайтед с брилянтен анкробатичен изстрел от бялата точка. Въпреки това българската звезда остана пренебрегнат от медиите на Острова, които отдадоха по-голям отзвук на нелепото изпълнение на по-малкия от братята Фърдинанд.

Въпреки това Берба получи признание за отличната си игра. Единствено той получи оценка 8 за усилията си в тима на Манчестър Юнайтед. Двама футболисти на Съндърланд – Кенуайн Джоунс и Лий Кетърмол също бяха удостоени с високата оценка. Звездите на Юнайтед Уейн Рууни и Пол Сколс не впечатлиха както обикновено и бяха възнаградени съответно с 6 и 5.

ОБЗОР: Йънг Бойс удари Галатасарай с 3:2 (ВИДЕО)