3. Аугсбург "замрази" Айнтрахт с 2:1 в студа (ВИДЕО)

Аугсбург "замрази" Айнтрахт с 2:1 в студа (ВИДЕО)

Домакините изпуснаха дузпа и си вкараха автогол, но удръжаха аванса

Аугсбург победи с 2:1 Айнтрахт Франкфурт в срещата им от 13-ия кръг на Бундеслигата.

В мач, игран в доста мразовити условия, домакините откриха първи в 28-та минута. Феликс Удокай беше на правилното място, за да достигне първи до спорна топка в наказателното поле и изстреля топката в мрежата за 1:0

В 58-та минута, Аугсбург нанесе и втория си удар. Иаго получи топката на границата на наказателното поле и с прецизен изстрел вкара кълбото в десния ъгъл.

Четвърт час преди края домакините получиха и дузпа след преглеждане на ВАР, но Ермедин Демирович изпусна шанса да направи аванса на своя тим класически.

Айнтрахт успя да върне едно попадение само три минути по-късно след автогол на Дамен, но до частичен обрат не се стигна.

Интер подчини 10 от Торино в мач с 5 гола

Тюрам с хеттрик при 3:2 в Милано, шампионите на 2 точки от върха в Серия А

Диего Симеоне отрече спекулациите за напрежение в Атлетико

Треньорът на мадридчани отхвърли твърденията за негативизъм

Няма да отлагат мачовете на Манчестър Сити след Световното клубно

Висшата лига е отказала на шампионите, разкри Гуардиола

ОБЗОР: Селта и Райо бият като гости в Испания (ВИДЕО)

Вижте всички резултати, програма и класиране в Ла Лига

Майнц удари новака Санкт Паули (ВИДЕО)

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа (ВИДЕО)

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)