3. Аталанта грабна много ценен успех срещу Торино (ВИДЕО)

Аталанта грабна много ценен успех срещу Торино (ВИДЕО)

Бергамаските доближиха топ 4 на само две точки

Аталанта постигна изключително важна победа в битката си за класиране в Шампионска лига с 2:1 като гост на Торино в двубой от 32-ия кръг на Серия А. С успеха „Богинята“ събира 55 точки на шестото място, на само 2 от топ 4. „Биковете“ са 12-и с 42.

Аталанта излезе напред в резултата след 34 минути игра. Давиде Дзапакоста направи страхотен индивидуален пробив, който завърши с хубав удар в долния ляв ъгъл, а Ваня Милинкович-Савич остана безпомощен – 0:1.

Четвърт час преди края на редовното време на двубоя Торино стигна до изравнително попадение. Алексей Миранчук нанесе силен удар, който бе спасен от вратаря, но Антонио Санабрия бе на точното място в точното време и при добавката вкара за 1:1.

В 88-ата минута Аталанта все пак успя да се добере до победата. Дзапакоста пусна към Дуван Сапата, а той преодоля няколко защитника и с превъзходен удар в горния ляв ъгъл вкара за 1:2 и донесе победата на бергамаските.

Ливърпул намери заместник на Салах

Мохамед Салах има договор с Ливърпул до лятото на 2025 г., който явно няма да бъде продължен

Треньорът на Борусия Д се обвини за загубата от Реал

Треньорът на Борусия Д Нури Шахин се обвини след загубата от Реал Мадрид с 2:5 в Шампионската лига

Мота пое отговорността за слабото представяне на Ювентус

Треньорът на Ювентус Тиаго Мота пое отговорността за слабото представяне на тима му в Шампионската лига

Анчелоти предрече Златна топка за Винисиус

Италианският треньор на Реал Мадрид Карло Анчелоти остана спокоен въпреки впечатляващия обрат на тима му срещу Борусия Дортмунд след почивката

ОБЗОР: Арсенал и Астън Вила с победи, Юве падна вкъщи (ВИДЕО)

Вижте всички резултати от Шампионската лига

Шави вариант за Манчестър Юнайтед

Бившият треньор на Барселона Шави Ернандес е един от вариантите за заместник на Ерик тен Хаг в Манчестър Юнайтед

Голмайсторът на Байер пропуска мач заради автомобилна катаствофа

Голмайсторът на Байер Леверкузен Виктор Бонифейс ще пропусне гостуването на Брест в сряда в Шампионската лига, тъй като е пострадал при автомобилна катастрофа

Монако е на върха в Шампионската лига (ВИДЕО)

След разгромен домакински успех с 5:1

Гол от корнер вдъхнови Милан за дебютна победа в Шампионска лига (ВИДЕО)

„Росонерите“ биха с 3:1 у дома 10 от Брюж