3. Антов: Случва се, болезнено е, но го има във футбола (ВИДЕО)

Антов: Случва се, болезнено е, но го има във футбола (ВИДЕО)

Вижте мнението му

Централният бранител на българския национален отбор Валентин Антов даде мнението си след равенството със Сърбия. Двата тима завършиха 1:1, като гостите вкараха във финалните секунди на срещата.

"Вкараха ни гол в последната минута, какво мога да кажа. Случва се, болезнено е, но го има във футбола. Раздадохме се на максимум. Щеше да е хубаво да вземем тези три точки, но не успяхме.

Както всички знаем, критикуват ни, но това е млад отбор. Дадохме всичко от себе си, играхме с огромно желание.

Ясно ни е, че не сме феноменален отбор от световна класа, но играхме като отбор. Щяхме да се поздравим с победата, ако не беше тази ситуация накрая"

Ливърпул намери заместник на Салах

Мохамед Салах има договор с Ливърпул до лятото на 2025 г., който явно няма да бъде продължен

Треньорът на Борусия Д се обвини за загубата от Реал

Треньорът на Борусия Д Нури Шахин се обвини след загубата от Реал Мадрид с 2:5 в Шампионската лига

Мота пое отговорността за слабото представяне на Ювентус

Треньорът на Ювентус Тиаго Мота пое отговорността за слабото представяне на тима му в Шампионската лига

Анчелоти предрече Златна топка за Винисиус

Италианският треньор на Реал Мадрид Карло Анчелоти остана спокоен въпреки впечатляващия обрат на тима му срещу Борусия Дортмунд след почивката

ОБЗОР: Арсенал и Астън Вила с победи, Юве падна вкъщи (ВИДЕО)

Вижте всички резултати от Шампионската лига

Шави вариант за Манчестър Юнайтед

Бившият треньор на Барселона Шави Ернандес е един от вариантите за заместник на Ерик тен Хаг в Манчестър Юнайтед

Голмайсторът на Байер пропуска мач заради автомобилна катаствофа

Голмайсторът на Байер Леверкузен Виктор Бонифейс ще пропусне гостуването на Брест в сряда в Шампионската лига, тъй като е пострадал при автомобилна катастрофа

Монако е на върха в Шампионската лига (ВИДЕО)

След разгромен домакински успех с 5:1

Гол от корнер вдъхнови Милан за дебютна победа в Шампионска лига (ВИДЕО)

„Росонерите“ биха с 3:1 у дома 10 от Брюж