3. Ал Хилал тресна английския шампион в контрола (видео)

Ал Хилал тресна английския шампион в контрола (видео)

Манчестър Сити падна изненадващо с 0:1 в Инсбрук

Английският шампион Манчестър Сити започна предсезонната си подготовка с малко очаквана загуба. "Гражданите" паднаха с 0:1 от тима на Ал Хилал (Саудитска Арабия), в контрола, играна в Инсбрук. Единственото попадение в мача бе дело на Наваф Алабед и падна в 69-ата минута.

Мениджърът на Сити Роберто Манчини заложи на два различни състава във всяко от полувремената. Преди почивката на терена бяха някои от звездите като Венсан Компани, Карлос Тевес и Александър Коларов. Общо наставникът на "гражданите" използва 24 футболисти, но сред тях не бе българският талант Серафим Михайлов, който е с тима на лагера в Австрия.

Следващите проверки на Манчестър Сити са срещу германския втородивизионен Динамо (Дрезден) във вторник и срещу Бешикташ в петък.

В Австрия "гражданите" са без повечето от основните си играчи, които получиха по-голяма почивка след европейското първенство.
Алавес с два гола за една минута, но Реал Мадрид победи на "Бернабеу"(ВИДЕО)