Всичко за Евро 24 - програма, състави, групи

Вижте всички подробности за турнира в Германия

Всичко за Евро 24 - програма, състави, групи

Novsport.com предоставя на своите читатели всичко най-важно за началото на Евро 2024. Програмата по дни, часове и канали, разширените състави на всички 24 отбора, както и разбивките за елиминационната фаза. А актуалните новини и резултати от турнира в Германия може да намерите в специалната за целта категория.

Група А

Германия

Шотландия

Швейцария

Унгария

Група В

Испания

Хърватия

Италия

Албания

Група С

Англия

Сърбия

Словения

Дания

Група D

Франция

Нидерландия

Полша

Австрия

Група Е

Белгия

Словакия

Румъния

Украйна

Група F

Турция

Грузия

Португалия

Чехия

Програмата

14.06.2024 

Германия – Шотландия 22:00 5:1

15.06.2024

Унгария – Швейцария 1:3
Испания – Хърватия 3:0
Италия – Албания 2:1

16.06.2024

Полша – Нидерландия 16:00 БНТ 1, БНТ 3
Словения – Дания 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Сърбия – Англия 22:00 БНТ 1, БНТ 3

17.06.2024

Румъния – Украйна 16:00 БНТ 1, БНТ 3
Белгия – Словакия 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Австрия – Франция 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3

18.06.2024

Турция – Грузия 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Португалия – Чехия 22:00 БНТ 1, БНТ 3

19.06.2024

Хърватия – Албания 16:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Германия – Унгария 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Шотландия – Швейцария 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3

20.06.2024

Словения – Сърбия 16:00 БНТ 1, БНТ 3
Дания – Англия 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Испания-Италия 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3 / БНТ 1, БНТ 3

21.06.2024

Словакия – Украйна 16:00 БНТ 1, БНТ 3
Полша – Австрия 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Нидерландия – Франция 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3

22.06.2024

Грузия – Чехия 16:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Турция – Португалия 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Белгия – Румъния 22:00 БНТ 1, БНТ 3

23.06.2024

Швейцария – Германия 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Шотландия – Унгария 22:00 БНТ 1, БНТ 3

24.06.2024

Албания – Испания 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Хърватия – Италия 22:00 БНТ 1, БНТ 3

25.06.2024

Нидерландия – Австрия 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Франция – Полша 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Англия – Словения 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Дания – Сърбия 22:00 БНТ 1, БНТ 3

26.06.2024

Словакия – Румъния 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Украйна – Белгия 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Грузия – Португалия 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Чехия – Турция 22:00 БНТ 1, БНТ 3

29.06.2024

Първи осминафинал – Берлин 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Втори осминафинал – Дортмунд 22:00 БНТ 1, БНТ 3

30.06.2024

Трети осминафинал – Гелзенкирхен 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Четвърти осминафинал – Кьолн 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3

1.07.2024

Пети осминафинал – Дюселдорф 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Шести осминафинал – Франкфурт на Майн 22:00 БНТ 1, БНТ 3

2.07.2024

Седми осминафинал – Мюнхен 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Осми осминафинал – Лайпциг 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3

5.07.2024

Първи четвъртфинал – Щутгарт 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Втори четвъртфинал – Хамбург 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3

6.07.2024

Трети четвъртфинал – Дюселдорф 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Четвърти четвъртфинал – Берлин 22:00 БНТ 1, БНТ 3

9.07.2024

Първи полуфинал – Мюнхен 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3

10.07.2024

Втори полуфинал – Дортмунд 22:00 БНТ 1, БНТ 3

14.07.2024 

Финал  – Берлин 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3 / БНТ 1, БНТ 3