Пирин победи Вихрен с 2:1 в дублиращата група

Футболистите на ПФК „Пирин Благоевград” АД победиха Вихрен и в първенството на дублиращата група, след като се наложиха в Сандански с 1:2, съобщава официалният сайт на клуба. Пирин излезе в състав : Макнеджиев, Дюлгеров, Иван Михов, Радослав Михов, Спириев, Шумантов, Витанов, Вакареев, Стойков, Ташев и Метушев. През второто полувреме в игра влязоха Стоев, Филчев, Янкулов и Тунтев.

Футболистите на ПФК „Пирин Благоевград” АД победиха Вихрен и в първенството на дублиращата група, след като се наложиха в Сандански с 1:2, съобщава официалният сайт на клуба.

Пирин излезе в състав : Макнеджиев, Дюлгеров, Иван Михов, Радослав Михов, Спириев, Шумантов, Витанов, Вакареев, Стойков, Ташев и Метушев.  През второто полувреме в игра влязоха Стоев, Филчев, Янкулов и Тунтев.

В игра за орлетата се завърнаха възстановилите се от контузии Марио Метушев и Андрей Стоев.

Пиринци имаха преимущество в по-голямата част от мача, като се надпреварваха да пропускат пред вратата на санданчани.

През първото полувреме гола за зелените бе отбелязан от Стойков, който се възползва от един силен удар на Вакареев и останал сам на пеналта отбеляза.

След почивката Вихрен упражни лек натиск довел до изравняване на резултата, но Васко Ташев възобнови преднината на орлетата с красив удар от границата на наказателното поле.

Така Пирин „Б” има вече 16 точки и се намира на 8 място в класирането да дублиращите отбори.

Пирин официално потвърди участие в елитната група до 19 г.

Пирин потвърди официално тази сутрин участието си в новосформираната елитна група до 19 г., която ще се явява заместител на дублиращото първенство, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Шефът на реферите: Съдиите се постараха да бъдат обективни

„Тази пролет нямаше натиск върху съдийската комисия и върху съдиите от страна на футболните президенти”.

Дубълът приключи ударно - 5:0 над Своге

Момчетата на Петко Петков размазаха 5:0 Спортист в Ловеч.

Сливен победи Левски в Дублиращата група

Пред около 100-на зрители на тренировъчното игрище на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен двата отбора изиграха двубой изпъстрен с много положения и пред двете врати

Дубълът на ЦСКА сгази Черноморец

4:0 за "армейците" над "акулите" в Дублиращата група

Литекс завърши по шампионски и в Дублиращата група

Дублиращият отбор на Литекс и шампион в групата постигна поредната победа. Момчетата на Петко Петков удариха 2:1 Берое в Стара Загора. Димитър Георгиев отбеляза и двата гола за ловчанлии. Първото полувреме бе равностойно, но след почивката "оранжевите" имаха пълно превъзходство и изпуснаха още няколко положения.

Черно море би ЦСКА в Дублиращата група

„Моряците” спечелиха с минималното 1:0

Черноморец разгроми Локомотив (Сф) с 4:0 при дубльорите

Черноморец (Бургас) разгроми днес Локомотив (Сф) с 4:0 в мач от предпоследния, 29-ти кръг на първенството в дублиращата група