Пирин гостува на Черноморец в мач от Дублиращата група

В сряда от 11:00 часа отборът на Пирин излиза срещу Черноморец на едноименния стадион в Бургас в мач от Дублиращата група. Групата за мача е съставена основно от юноши набор ‘91, ’92 и ‘93, а към тях ще се присъедини и Станислав Костов, който тренира с мъжете.

Представителният тим на „орлетата” днес направи възстановителна тренировка на базата в Рилци, като заниманието пропусна единствено Даниел Младенов, който по същото време беше в София за да получи наградата си за най-добър играч на 19-ия кръг. Всички останали бяха на разположение на своя треньор Стефан Грозданов. Утре Пирин ще тренира от 16.00 часа отново на клубната база.

Междувременно днес бе теглена томболата, която Пирин организира за своите привърженици по време на мача от 21-ия кръг срещу Черноморец (Бургас). Обявената предварително награда, спортен велосипед, ще отиде при притежателят на абонаментна карта с номер 343. Нейният собственик ще може да потърси наградата си от утре до четвъртък и след вторник следващата седмица.
Пирин официално потвърди участие в елитната група до 19 г.

Пирин потвърди официално тази сутрин участието си в новосформираната елитна група до 19 г., която ще се явява заместител на дублиращото първенство, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Шефът на реферите: Съдиите се постараха да бъдат обективни

„Тази пролет нямаше натиск върху съдийската комисия и върху съдиите от страна на футболните президенти”.

Дубълът приключи ударно - 5:0 над Своге

Момчетата на Петко Петков размазаха 5:0 Спортист в Ловеч.

Сливен победи Левски в Дублиращата група

Пред около 100-на зрители на тренировъчното игрище на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен двата отбора изиграха двубой изпъстрен с много положения и пред двете врати

Дубълът на ЦСКА сгази Черноморец

4:0 за "армейците" над "акулите" в Дублиращата група

Литекс завърши по шампионски и в Дублиращата група

Дублиращият отбор на Литекс и шампион в групата постигна поредната победа. Момчетата на Петко Петков удариха 2:1 Берое в Стара Загора. Димитър Георгиев отбеляза и двата гола за ловчанлии. Първото полувреме бе равностойно, но след почивката "оранжевите" имаха пълно превъзходство и изпуснаха още няколко положения.

Черно море би ЦСКА в Дублиращата група

„Моряците” спечелиха с минималното 1:0

Черноморец разгроми Локомотив (Сф) с 4:0 при дубльорите

Черноморец (Бургас) разгроми днес Локомотив (Сф) с 4:0 в мач от предпоследния, 29-ти кръг на първенството в дублиращата група