Левски победи ЦСКА с 2:1 при дублиращите отбори (ВИДЕО)

Двубоят се игра на стадион "Българска армия"

Левски победи ЦСКА с 2:1 в среща от първенството на дублиращите отбори, която се игра днес на стадион „Българска армия". „Сините" бяха по-добрия тим и далеч превъзхождаха съперника си в мача, пише сайтът на Левски.

В 15-ата минута Иван Цачев бе изведен зад защитата на ЦСКА, но излязъл сам срещу вратаря не успя да отбележи. В 17-ата минута последва много добра атака за Левски - двойно подаване между Саша Симонович и Иван Цачев, като последният не успя да уцели вратата. Три минути преди края на първото полувреме Павел Петков от Левски уцели гредата, а в 45-ата минута удар на Иван Цачев бе избит в корнер.

В 58-ата минута Иван Цачев излезе сам срещу вратаря, но Стойчев отново спаси. Все пак в 63-ата минута на мача топката стигна до Мариян Огнянов отдясно, той пусна пас към Даниел Шмедин, който реализира за 1:0. В 74-ата минута след далечен шут на Петър Станев от фаул, Цветан Димитров успя да избие топката, но при добавката Мартин Василев изравни за 1:1. В 76-ата минута Мишел Георгиев все пак донесе победата на Левски, след като отблизо вкара за 2:1.

ЦСКА - Левски 1:2
0:1 Шмедин 63
1:1 Василев 74
1:2 М.Георгиев 76

ЦСКА: Стойчев, Гоцов, Методиев, Велинов, Георгиев, Иванов, Петров, Грънчов, Атанасов, Валентинов, Станев.
Резерви:
Маринов, Василев, Диков, Михайлов, Ставрев, Алексиев, Ганчев, Атанасов

Левски: Цв.Димитров, Ж.Атанасов, Генев, Ив.Стоянов, Ангелов, Огнянов, Петков, Панайотов, Цачев, Симонович, Шмедин.
Резерви: Василев, Николов, Малковски, Денев, М.Георгиев, Аджов, Недялков

Пирин официално потвърди участие в елитната група до 19 г.

Пирин потвърди официално тази сутрин участието си в новосформираната елитна група до 19 г., която ще се явява заместител на дублиращото първенство, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Шефът на реферите: Съдиите се постараха да бъдат обективни

„Тази пролет нямаше натиск върху съдийската комисия и върху съдиите от страна на футболните президенти”.

Дубълът приключи ударно - 5:0 над Своге

Момчетата на Петко Петков размазаха 5:0 Спортист в Ловеч.

Сливен победи Левски в Дублиращата група

Пред около 100-на зрители на тренировъчното игрище на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен двата отбора изиграха двубой изпъстрен с много положения и пред двете врати

Дубълът на ЦСКА сгази Черноморец

4:0 за "армейците" над "акулите" в Дублиращата група

Литекс завърши по шампионски и в Дублиращата група

Дублиращият отбор на Литекс и шампион в групата постигна поредната победа. Момчетата на Петко Петков удариха 2:1 Берое в Стара Загора. Димитър Георгиев отбеляза и двата гола за ловчанлии. Първото полувреме бе равностойно, но след почивката "оранжевите" имаха пълно превъзходство и изпуснаха още няколко положения.

Черно море би ЦСКА в Дублиращата група

„Моряците” спечелиха с минималното 1:0

Черноморец разгроми Локомотив (Сф) с 4:0 при дубльорите

Черноморец (Бургас) разгроми днес Локомотив (Сф) с 4:0 в мач от предпоследния, 29-ти кръг на първенството в дублиращата група