Дублиращият отбор на Черноморец победи Литекс с 3:2

Дублиращият отбор на Литекс допусна домакинска загуба от Черноморец с 2:3 в срещата от 21-ия кръг на първенството, съобщиха от клуба. „Акулите” нанесоха второ поражение на ловчанлии в последните 2 дни, а мачът беше изгледан от почетния президент Гриша Ганчев.

Играчите на Литекс набързо поведоха с 2:0 след голове на Страхил Попов и Диего, но след почивката гостите стигнаха до пълен обрат, най-вече заради смяната на повечето опитни играчи в тима на „оранжевите”.

14 Спартак (Варна) 20 5 2 13 18:56 17
15 Миньор (Перник) 21 5 1 15 31:64 16
16 Беласица 21 1 4 16 11:49 7

Пирин официално потвърди участие в елитната група до 19 г.

Пирин потвърди официално тази сутрин участието си в новосформираната елитна група до 19 г., която ще се явява заместител на дублиращото първенство, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Шефът на реферите: Съдиите се постараха да бъдат обективни

„Тази пролет нямаше натиск върху съдийската комисия и върху съдиите от страна на футболните президенти”.

Дубълът приключи ударно - 5:0 над Своге

Момчетата на Петко Петков размазаха 5:0 Спортист в Ловеч.

Сливен победи Левски в Дублиращата група

Пред около 100-на зрители на тренировъчното игрище на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен двата отбора изиграха двубой изпъстрен с много положения и пред двете врати

Дубълът на ЦСКА сгази Черноморец

4:0 за "армейците" над "акулите" в Дублиращата група

Литекс завърши по шампионски и в Дублиращата група

Дублиращият отбор на Литекс и шампион в групата постигна поредната победа. Момчетата на Петко Петков удариха 2:1 Берое в Стара Загора. Димитър Георгиев отбеляза и двата гола за ловчанлии. Първото полувреме бе равностойно, но след почивката "оранжевите" имаха пълно превъзходство и изпуснаха още няколко положения.

Черно море би ЦСКА в Дублиращата група

„Моряците” спечелиха с минималното 1:0

Черноморец разгроми Локомотив (Сф) с 4:0 при дубльорите

Черноморец (Бургас) разгроми днес Локомотив (Сф) с 4:0 в мач от предпоследния, 29-ти кръг на първенството в дублиращата група