2. - Други
  3. ПСЖ пак изпусна точките в края (ВИДЕО)

ПСЖ пак изпусна точките в края (ВИДЕО)

Ибра на два пъти изравняваше, но Бордо взе всичко в последната минута

Пари Сен Жермен отново остана с празни ръце, след като допусна гол в заключителните секунди на мача. В среща от 28-ия кръг на Лига 1 възпитаниците на Лоран Блан допуснаха поражение с 2:3 при гостуването си на Бордо.

Гостите на два пъти изоставаха в резултата, Златан Ибрахимович на два пъти изравнява резултата, но гол в 88-ата минута донесе трите точки за Бордо.

Людовик Сане откри резултата за домакините в 18-ата минута, след като засече центриране на Казри от корнер.

Пет минути след началото на втората част Ибрахимович изравни резултата, възползвайки се от грешка в отбраната на Бордо, но в 70-ата „жирондинците” отново излязоха напред след страхотно воле на Казри.

В 85-ата минута шведският нападател на ПСЖ донесе второ равенство в двубоя, след като се разписа от дузпа, но Бордо не бе казал последната си дума.

В 88-ата Диего Ролан донесе трите точки за домакините, отбелязвайки 10-ото си попадение за сезона в Лига 1 този сезон.

Така, ПСЖ остава на втората позиция с 56 точки, на една зад лидера Лион и на три пред третия Марсилия. Бордо пък вече е шести с 48 точки.

Тази вечер от 22:00 часа е дербито на 29-ия кръг между Олимпик Марсилия и Олимпик Лион.