Юношите ни загубиха от Израел с 3:1

Националният отбор на България за юноши до 19 годишна възраст изгуби с 3:1 евроквалификацията си с Израел.

Националният отбор на България за юноши до 19 годишна възраст изгуби с 3:1 евроквалификацията си с Израел. Футболистите на Михаил Мандански имаха превъзходство през първата част, но допуснаха първия гол в своята врата в 4-та минута на срещата.
При този резултат приключи първата част на мача. Още в първата минута, след почивката, резултатът беше удвоен. След около десетина минути, нашите се върнаха в мача с един гол. В 71-та минута израелците окончателно убиха интригата с крайното си попадение – 3:1. Двубоят се изигра в португалския град Назаре. В първия мач от квалификациите, България завърши 1:1 с домакина Португалия.