3. Великов: Отборът играе все по-добре

Великов: Отборът играе все по-добре

„Колкото по-рано се върнем вкъщи, толкова по-добре“

„Загубихме, защото не успяхме да отбележим гол. Отборът на Ботев последните 15 минути имаше 2-3 положения, но преди това нищо друго.“

Това каза треньорът Веселин Великов след загубата на Хебър с 0:1 от Ботев (Пловдив) в домакинство, което обаче се игра на „Колежа“.

„Радващо е, че момчетата играха първото полувреме на добро ниво и не го проспахме“, допълни той.

„Ние играем всички мачове, които трябва като домакини като гост. Не е казано, че всички домакински ще спечелим, но вероятността е по-голяма. Отборът играе все по-добре. Аз съм сигурен, че като направим една победа момчетата ще се успокоят. Трябва, ако имаме положения и ситуации, да реализираме поне 50% от тях. Първото полувреме чисто положение изтърва Фонкеу. Ако беше вкарал, мачът отиваше в друго русло. Надяваме се, че ще започнем да реализираме положенията, които създаваме. Казали са ни, че за мача с Берое трябва да направим всичко възможно да играем вкъщи. Колкото по-рано се върнем вкъщи, толкова по-добре…“

Легенда на Спартак: Нашите няма да загубят битката за Варна

"Ако Георгиу спечели срещу Черно море, това ще даде огромен тласък на кариерата му', каза Енчо Недев