Великолепен Манчев прави 2:1 за ЦСКА

Великолепен Владимир Манчев направи резултата 2:1 за ЦСКА, като той засече топката с глава в 46-ата минута след центриране на Лазаров отляво.Отново Манчев изведе домакините напред в резултата, като Йорданов му пропусна топката и след като преодоля бранител на гостите успя да се разпише за 1:0. В 32-ата минита Стоимирович отбеляза изравнителното попадение. Нападателят получи топката в малкото наказателно поле, и след като се справи с опеката на бранителите на червените, сам срещу Беконо със силен шут направи 1:1.

Великолепен Владимир Манчев направи резултата 2:1 за ЦСКА, като той засече топката с глава в 46-ата минута след центриране на Лазаров отляво.Отново Манчев изведе домакините напред в резултата, като Йорданов му пропусна топката и след като преодоля бранител на гостите успя да се разпише за 1:0. В 32-ата минита Стоимирович отбеляза изравнителното попадение. Нападателят получи топката в малкото наказателно поле, и след като се справи с опеката на бранителите на червените, сам срещу Беконо със силен шут направи 1:1.