3. В Хебър всички се продават

В Хебър всички се продават

В Пазарджик разпънаха сергията

Сериозното финансово положение, в което е изпаднал Хебър ще накара клуба да изкара на тезгяха всички налични футболисти. Очаква се драстично свиване на бюджета, който е бил по 300 хиляди лева на месец, както разкри наскоро новият кмет на Пазарджик Петър Куленски.

Основният проблем е, че повечето играчи са с договори само до лятото и трудно могат да бъдат взети повече от 20-30 хиляди евро за тях. Такава е ситуацията с вратаря Игонен, към когото има интерес от елита на Швеция. Мазан също е с контракт до юни 2024 година. Интерес към голмайстора Георги Николов пък има от ФК ЦСКА 1948, който в събота следобед победи на стадион "Георги Бенковски" с 3:1, пише "Тема Спорт".

"Ощетени сме. Говоря за игровото време през второто полувреме. Загубиха се между 8-9-10 минути сами при червения картон, ами смените, които направихме и двата отбора. Не е нормално да изиграем под 45 минути. Спортно-технически се справяме много добре. Левски (б.р. - съперникът за купата), ако са колебливи, ние какво да кажем след този мач. Отговарям само за спортно-технически неща, за другите мога да ви викна президент, изпълнителен директор...", категоричен бе старши треньорът Любослав Пенев.

По време на мача с ФК ЦСКА 1948, феновете на Хебър издигнаха банери, на които бе изписано "Ако приказката Хебър свърши, вашият кошмар започва!".

Това предупреждение по всяка вероятност е насочено към местната власт в града, откъдето стана ясно, че средствата за спорт ще бъдат редуцирани драстично.

Шефът на Спартак Варна Павлин Николов с жест към клуба

Николов няма да има претенции към бъдещия собственик на "соколите"

Улаус Скаршем в конфликт с Томаш в ЦСКА?

Норвежецът не е доволен от статута си в отбора

Митов: Няма значение, че играчите са млади

"Трябваше да спечелим този мач", каза треньорът на Септември София

Ахмедов: Труден мач, показахме, че сме колектив

Героят за Спартак Варна беше избран за играч на мача след успеха над Септември София

Цветанов: Надявам се да има хубави дни за Спартак

Треньорът на Спартак Варна говори след успеха с 1:0 над Септември София

Спартак Варна превъзмогна трусовете и победи Септември София с 1:0 (ВИДЕО)