В Банско: Локо Пд и Хебър не се победиха

Равенство 1:1

Отборите на Локомотив Пловдив и Хебър завършиха наравно 1:1 в контролна среща, която се проведе в Банско.

И двата гола в срещата паднаха през вторите 45 минути.

Джовани Бариани даде преднина на пловдивчани в 77-мата минута, но минута преди края на редовното време Богомил Божуркин изравни от пряк свободен удар.

През първото полувреме играта бе равностойна, но чистите положения за гол почти липсваха и такъв закономерно не падна.

Играта се активизира през втората част, като в нейното начало тимът на Локомотив осъществи натиск.

"Черно-белите" пропуснаха добри възможности чрез Джовани Бариани и Петър Андреев, а в 72-рата минута гредата спаси Хебър след удар на Димитър Илиев.

В 77-мата минута натискът на Локомотив даде резултат, след като Джовани вкара от дузпа.

Това даде импулс на Хебър и в последните десетина минути футболистите на Любослав Пенев подложиха на натиск съперника си.

В 79-ата минута вратарят Кристиан Томов спаси резултата от изравняване, но и той нямаше какво да направи в 89-ата минута, когато Божуркин вкара красиво попадение от фаул.