3. Туфегджич и Кох все още са под въпрос за Черно море

Туфегджич и Кох все още са под въпрос за Черно море

Срещата е тази събота от 15:00ч

Защитникът Мено Кох и офанзивният футболист Лазар Туфегджич ще бъдат до последно под въпрос за ЦСКА за гостуването на Черно море тази събота от 15:00 часа на стадион „Тича“ в мача от 18-ия кръг на efbet Лига.

Двамата поучиха контузии при победата с 1:0 в гостуването на Локомотив Пловдив миналата седмица и напуснаха терена преждевременно. Нидерландският централен бранител се падна лошо и си удари главата в земята. Впоследствие от клуба разкриха, че той има мозъчно сътресение, но няма допълнителни усложнения. Туфегджич пък получи разтежение в задната част на бедрото.

Двамата не взеха участие при нулевото равенство срещу Локомотив София през уикенда, като те няма да тренират на пълни обороти във вторник и сряда, но е възможно от четвъртък да започната пълноценни тренировки и поне един от тях да попадне в групата за гостуването до морската ни столица.

След изтърпени наказания в състава на Саша Илич за мача с Черно море се завръщат Брадли Де Нойер и Дюкенс Назон.

Терзиев: Важно е да изпитаме удоволствие от европейските мачове

Бранителят говори преди визитата на Андерлехт

Моци разкри за семейни проблеми с играч преди мача с Андерлехт

Иван Йорданов аут за двубоя в Белгия

Септември (София) в топ 50 на престижна класация на

Столичани са №1 у нас по подписани договори с млади футболисти.

Треньорът на Берое щастлив, че предпочел България пред Боливия

Треньорът на Берое Хосу Урибе се радва, че е избрал България пред Боливия „Трябваше да отида в чужбина да тренирам много по-рано“

Звезда на ЦСКА аут до Нова година?

Нападателят на ЦСКА Аарон Исека има разстежение на връзките след дербито с Левски

Валентин Илиев на дузпата

Наставникът на ЦСКА 1948 Валентин Илиев бе заложен на дузпата след домакинската загуба от Арда с 1:2