3. ЦСКА води с 1:0 на почивката срещу Монтана

ЦСКА води с 1:0 на почивката срещу Монтана

Отборът на ЦСКА се оттегли на почивка с аванс от 1:0 срещу тима на Монтана в приятелска среща от турнира „Албена Къп 2009”. Единственото попадение до момента бе дело на самотника в атаката на „червените” Дормушали Саидходжа.

Още от самото начало се видя, че ЦСКА е по-класният тим на терена и опасностите пред вратаря на Монтана Георгиев не закъсняха. Още във втората минута Маркиньос стреля опасно, но топката премина над напречната греда. В 8-та минута и Мороз пробва своя късмет, но ударът му с левия крак премина встрани от целта. В 10-ата минута дойде и най-голямата опасност за Георгиев. Маркиньос центрира от ъглов удар, Котев засече топката с глава, но ударът му бе спасен с крак от вратаря на Монтана. В следващата атака на ЦСКА Давид Силва стреля, но отново Георгиев бе на висота. Стражът на Монтана продължи с добрите си намеси и в 20-ата минута отново спаси удар на Котев с глава. Монтана пък направи първата си по-сериозна атака едва в 25-ата минута, но удар на Владимиров бе блокиран от защитник на ЦСКА. Така се стигна до 31-та минута, когато Минев проби добре отдясно, подаде на Саидходжа, който от точката на дузпата не остави никакви шансове на Георгиев – 1:0. В самия край на полувремето отново Котев се озова на стрелкова позиция, но този път ударът му бе твърде слаб и не затрудни вратаря на Монтана.

Героят на Левски: Чувството е неописуемо

„Надявам се, че и публиката се е забавлявала“

НА ЖИВО: Ботев (Враца) - Лудогорец (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете мача в Разград тук...

Вальо Илиев: Играхме добре, но ни липсваше ефективност

Според треньора на ЦСКА 1948 проблемът с неговия тим е чисто психически

Керкез: Резултатът с който бием няма значение за мен, започнахме мача много лошо