3. ЦСКА приема Сливен с увереност за победа

ЦСКА приема Сливен с увереност за победа

Любослав Пенев даде почивка на титулярите си, Сливен пътува за София без четирима от основния състав

ЦСКА приема Сливен в мач от осмия кръг на „А” група. Срещата ще се играе от 19:30 ч. на стадион „Българска армия”.

За предстоящата среща в игра за „армейците” ще се завърне Здравко Чавдаров, на мястото на титулярния страж Иван Караджов, който на свой ред получи първата си повиквателна за националния отбор. Наставникът определи група от 18 футболисти за домакинския мач от 8-ия кръг на „А” група срещу тима на Йордан Лечков в неделя от 19:30 часа.

Още трима играчи на ЦСКА получиха почивка от Любо Пенев и не попаднаха в групата - Кирил Котев, капитанът Тодор Янчев, и Йордан Тодоров. Маркиньос пък е с контузия от двубоя с Рома и по всяка верочтност ще отсъства две седмици. Техните места ще бъдат заети от Атанас Зехиров, и португалските играчи Давид Силва и Руи Мигел. Силва няма нито една минута записана с червената фланелка през новия сезон, а Мигел игра последно срещу Пирин.

Поради разтежение на една от коленните връзки в десния крак от терените в продължение на две седмици ще остсъства бразилецът Маркиньос.

Без четирима от основните си футболисти отборът на Сливен се отправи за гостуването си на ЦСКА. Поради травми в групата на Диян Петков не са включени Мирослав Миндев, Владислав Ямуков, Величко Величков и Борислав Стойчев.

Подписалият едногодишен договор с „воеводите Цветомир Валериев ще направи дебют за новоя си тим в неделния двубой, тъй като треньорът Диян Петков ще го пусне в игра срещу "червените". В атаката на Сливен най-вероятно ще действат Христов, Въндев и Игнатов.
Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо