ЦСКА и Черноморец - 1:1 на полувреме

ЦСКА и Черноморец играят при резултат 1:1 на полувремето в мач от десетия кръг на българската "А" група пред 1500 зрители на стадион "Българска армия". Съдия на мача е Христо Ристосков, който до момента се справя с възложените му задачи. Бившият национал Владимир Манчев вкара при повторния си дебют за ЦСКА и с негов гол тима поведе с 1:0 още в първата минута на мача. Йорданов пропусна топката на Манчев и след като преодоля бранител на гостите успя да се разпише за 1:0. В 32-ата минита Стоимирович отбеляза изравнителното попадение. Нападателят получи топката в малкото наказателно поле, и след като се справи с опеката на бранителите на червените, сам срещу Беконо със силен шут направи 1:1.