3. ЦСКА 1948 разгроми и Локо (Пд) (ВИДЕО)

ЦСКА 1948 разгроми и Локо (Пд) (ВИДЕО)

Тимът на Любослав Пенев с нов успех в Банско

ЦСКА 1948 постигна поредна победа в летните си контроли. „Червените“ достигнаха до пълен обрат срещу Локомотив Пловдив и надделяха с 4:1 в Банско.

Двубоят започна с атаки и към двете врати, но постепенно темпото спадна. В 28-ата минута Локомотив излезе напред в резултата, когато Димитър Илиев се възползва от грешка в отбраната на столичани и реализира на празна врата.

Три минути по-късно Джонатан Перейра можеше да възстанови равенството, но негов удар от фал излезе в аут. Пет минути след началото на втората част човекът във форма за ЦСКА 1948 Алекс Колев опита интересен удар от възуха, но бе неточен.

В 56-ата минута Георги Каракашев направи сериозен пропуск, след като получи центириране от Ивайло Димитров, но от около метър от голлинията прати топката в аут.

ЦСКА 1948 изравни в 60-ата минута, когато Ангел Бастунов стреля от далечна дистанция и не остави шансове на Кристиан Томов.

Само две минути по-късно столичани достигнаха и до пълен обрат, след като Георги Русев бе забравен на втора греда и със странична ножица засече във вратата на „смърфовете“.

В 74-ата минута падна и трето попадение във вратата на Локомотив Пловдив, когато „червените“ получиха правото да изпълнят пряк свободен удар, зад топката застана Джонатан Перейра и с техничен удар намери мрежата на „черно-белите“.

Четвърт час по-късно ЦСКА 1948 реализира още едно попадение, когато Стефан Цонков получи центриране на втора греда и засече във вратата на Локомотив, оформяйки крайното 4:1 в полза на "червените".

Станислав Генчев: Левски не заслужаваше да загуби от Ботев (ВИДЕО)